• افتتاح شعبه جدید

    شعبه کیانپارس اندیشه سازان (شعبه 4) افتتاح شد. آدرس: کیانپارس، نبش خیابان ۸ شرقی، مجتمع جاودانه، طبقه اول

محاسبات ذهنی با چرتکه

موسسه کودکان هوشمند تهران
نمایندگی خوزستان

مرکز آموزش محاسبات ذهنی ریاضی از طریق چرتکه در اهواز

موسسه اندیشه سازان ، میزبان علاقه مندان ۵ تا ۱۳ سال دوره‌های محاسبات ذهنی با چرتکه می‌باشد.
این دوره‌ها به نمایندگی آقای محمد امین پولادی مدیر آموزشگاه اندیشه سازان اهواز و موسسه کودکان هوشمند تهران با ارائه اولین و بهترین روش محاسبات ذهنی با تاییدیه از وزارت آموزش و پرورش و مدرک معتبر و بین المللی موسسه کودکان هوشمند تهران برگزار می‌شود.

این دوره‌ها که مجموعا در ۱۲ ترم برگزار می‌شوند صرفا برای سنین ۵ تا ۱۳ سال می باشد.
 پس از گذراندن این دوره‌ها فرزند شما قادر خواهد بود پس از ۶ ترم اول تمامی محاسبات پیچیده‌ی جمع و تفریق را کاملا ذهنی و خیلی سریع انجام دهد.
همچنین در ۶ ترم دوم دانش‌آموزان روش محاسبات ذهنی ضرب و تقسیم به همراه جمع و تفریق را فراخواهند گرفت.

در این نوع آموزش به جای استفاده از یک دست برای جابجائی مهره ها در چرتکه استفاده از دو دست برای به حرکت در آوردن مهره ها آموزش داده می شود.

با استفاده از اصول آموزشی چرتکه ژاپنی سوروبان در کنار محاسبات ذهنی و با استفاده از تکنیک های پیشرفته و چند رسانه ای مبتنی بر یادگیری برای کودکان، آنها به سرعت، توانائی یادگیری این روش و در نتیجه محاسبات ریاضی را بصورت کاملا حرفه ای و سریع و دقیق بر روی چرتکه و در ذهن خود انجام دهند.

در این روش کودکان بعد از یادگیری و آشنائی مراحل اولیه کار با چرتکه بعد از مدتی با تصور چرتکه بصورت مجازی و ذهنی قادر خواهند بود مسائل ریاضی را بصورت تصویری و در ذهن خود انجام دهند.

بر خلاف آموزش سنتی در ریاضی که تنها استفاده از نیمکره چپ مغز بکار گیری می‌شد، تصور چرتکه توسط کودکان باعث بکار افتادن نیمکره راست مغز بواسطه تصویر چرتکه خواهد شد که در عین حال با استفاده از منطق نیمکره چپ و جابجائی مهره چرتکه ها بصورت مجازی و با علم‌آموزی در دوره چرتکه استفاده از نیمکره راست و ترکیب این دو باعث توسعه و افزایش عملکرد نیمکره های راست و چپ مغز خواهد شد.

آموزش چرتکه توسط هر دو دست:

باعث می شود که پیام های دست چپ و راست به مغز منجربه توسعه همه جانبه و کل مغز گردد.

 

ورزش اعصاب:

با استفاده از تمرکز و تخیل دانش آموزان صورت می گیرد.(تصور چرتکه)

 

آموزش سرعت:

آموزش سریع پاسخ دادن به دانش آموزان در هنگام سوالات و تحریک در برابر برخورد با اعداد و ارقام.

جهت شرکت در این دوره ها به موسسه اندیشه سازان مراجعه نمایید.

 

آدرس دفتر مرکزی:
اهواز - کیانپارس نبش خیابان 6 شرقی - موسسه اندیشه سازان
اهواز - امانیه جنب پل عابر پیاده - موسسه اندیشه سازان

 

شماره تلفن جهت تماس:

061 33 33 32 31

061 33 33 19 67

061 33 92 28 73

0916 321 1323

اطلاعات تماس

شعبه یک: خوزستان، اهواز، امانیه، جنب پل عابر پیاده، بن بست شهید مدرس
شعبه دو: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان شهید منصفی شرقی، جنب بانک مسکن
شعبه سه: خوزستان، اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 6 شرقی
شعبه چهار: خوزستان، اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ۸ شرقی، مجتمع جاودانه، طبقه اول

۳۳۳۳۸۵۵۷ ۰۶۱ ۳۳۳۳۳۲۳۱ ۰۶۱ ۳۳۹۲۲۸۷۳ ۰۶۱ ۳۳۳۷۴۷۰۵ ۰۶۱

  اینستگرام: andisheh_sazan

  تلگرام: andisheh_sazan

ساعت کار آموزشگاه: شنبه تا پنج شنبه
صبح‌ها 08:00 الی 13:00 و بعد از ظهر‌ها 16:00 الی 22:00

دوره‌های آموزش عمومی زبان

امکان یادگیری زبان انگلیسی به صورت کاربردی و افزایش اعتماد به نفس زبان آموز نسبت به دانش زبانی خود، اصلی ترین هدف اندیشه سازان در طراحی دوره‌های آموزشی عمومی است. به منظور ارتقا توانایی‌های گفتاری، نوشتاری و شنیداری زبان آموزان، اندیشه سازان محور دوره‌های عمومی را آموزش از طریق مکالمه قرار داده است؛ گفت‌و‌گو‌های کلاسی در این دوره‌ها، پیرامون موضوعاتی انجام می‌گیرد که منابع آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهند.


در ضمن در کنار دوره های اصلی، دوره های تکمیلی/ تخصصی مانند Free Discussion نیز برگزار می گردد.
تعیین سطح: متقاضیان این دوره به صورت شفاهی به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه تعیین سطح می گردند.

سيستم آموزشي IELTS در اندیشه سازان

دوره‌هاي آمادگي آزمون IELTS در مرکز آیلتس اندیشه سازان يکي ديگر از دوره‌هايي است که به منظور ارتقا سطح زبان دانشجويان و آمادگي آن‌ها براي شرکت در آزمون‌هاي بين المللي برگزار مي‌شود. جهت تعيين سطح ورود به دوره، مهارت‌هاي زباني دانشجويان در يک آزمون کتبی و شفاهي سنجيده مي‌شود. پس از اين آزمون، نتايج در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد. داوطلبانی که از لحاظ دانش زبانی در سطح پیش متوسطه یا بالاتر باشند باشند می توانند در یکی از دوره های آماده سازی آزمون آیلتس شرکت کنند.

همچنین داوطابان پس از گذراندن دوره دوم و سوم می توانند در کارگاه های شبیه سازی آزمون آیلتس شرکت کنند. مفتخریم با برگزاری آزمون های هماهنگ، استاندارد و ارائه برنامه ریزی مطالعه، پشتیبانی آموزش و جلسات رفع اشکال، شما را در هر چه راحت تر پیمودن این مسیر راهنمایی می نماییم.

دوره زبان انگلیسی فشرده

براي آن دسته از زبان آموزاني كه مايلند زبان انگليسي را سريعتر بياموزند، شركت در كلاس هاي فشرده توصيه مي شود. برنامه آموزشي و تعداد جلسات هر ترم به صورت دو روز در هفته برگزار می شود (پنج شنبه و جمعه) اين دوره در سطوح مقدماتي، متوسط، پیشرفته و به صورت فشرده در قالب ترم‌هاي 3 ماهه ارائه مي‌شود.

هدف اين دوره ارتقاء كليه مهارت‌هاي زباني دانشپذير از جمله دانش گفتاری، شنیداری، خواندن، لغت، نگارش و گرامر با تأكيد بر مكالمه و نيز آماده‌سازي زبان آموز براي شركت در دوره‌هاي آمادگي آزمون‌هاي بين‌المللي و داخلي زبان انگليسي مي‌باشد.

دوره های کودکان

واحد آموزش آموزشگاه زبان های خارجه اندیشه سازان، بنا بر نيازهاي متفاوت زبان آموزان رده سني 15-3 سال، سيستم آموزشي دوره‌هاي کودکان و نوجوانان را طراحي کرده است .منابع و فعاليتهاي آموزشي انتخاب شده براي اين دوره با هدف ايجاد فضايي فارغ از فشارهاي استرس زا، معرفي موضوعات و فعاليتهايي جذاب براي کودکان و نوجوانان اطلاع رساني مستمر و منظم به والدين از پيشرفت آموزشي عزيزانشان، انتخاب گشته‌اند. تعيين سطح متقاضيان اين دوره بصورت شفاهی برگزار مي‌گردد. اين سنجش دقيق به زبان آموز و والدين اطمينان خاطر را مي‌دهد که سطح ورود به دوره بر پايه توانايي‌هاي واقعي آن‌ها صورت پذيرفته است.
این کلاسها در محیطی شاد و جذاب برگزار می شوند.

دوره های نوجوانان

مجموعه Family and Friends به آموزش مهارت زبان شامل صحبت کردن و نوشتن براي نوجوانان پرداخته است. از ويژگي هاي اين مجموعه آشنايي با دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرين هاي مشخص براي تعيين سطح زبان آموز و تمرینات آوایی و گرامری جذاب برای نوجوانان را می توان نام برد. کلاس‌هاي مذکور در روزهاي زوج يا فرد ا و در بازه‌ها 90 دقيقه‌اي تشکيل مي‌شود. هر ترم کلاس‌هاي ترميک حدود 1.5 ماه طول مي‌کشد.

دوره های کودکان

موسسه ی اندیشه سازان با توجه به استقبال وسیع زبان آموزان فرانسه از همه ی نقاط استان خوزستان، تمامی دوره های زبان فرانسه را از پایه تا پیشرفته جهت ادامه تحصیل و یا مهاجرت برگزار می کند.
در حال حاضر معتبرترین کتاب جهت شرکت در آزمون های فرانسه کتاب connexions (کونکسیون) می باشد که بصورت انحصاری در موسسه ی اندیشه سازان تدریس می شود. تعداد دوره ها ۶ ترم می باشد.متقاضیان شرکت در آزمون های زبان فرانسه با خواندن کتاب اول connexions1 به سطح A2 کتاب دوم connexions2 به سطح B1 و کتاب سوم connexions3 به سطح B2 خواهند رسید.

محاسبات ذهنی با چرتکه

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی موسسه وارد شوید.